Zarząd

Z Grupą Fabrity (wcześniej Grupa K2) związany od roku 2003. Od 2009 roku współtworzył i zarządzał segmentem software – obecnie spółka Fabrity, w której pełni stanowisko Prezesa Zarządu.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informatyczne. Związany z Katedrą Ekonometrii, gdzie zajmował się metodami wspomagania decyzji i sztuczną inteligencją oraz z Katedrą Informatyki Gospodarczej, gdzie pracował jako wykładowca.

Przedsiębiorca i menedżer z powołania, informatyk z zamiłowania. Pasjonat nowych technologii i ich wpływu na biznes. W świecie IT pracował w wielu rolach, począwszy od programisty, konsultanta i analityka, skończywszy na kierowniku projektu, rolach w obsłudze klienta i rozwoju biznesu. Zaangażowany merytorycznie w wiele projektów informatycznych realizowanych dla dużych polskich i międzynarodowych firm. Ekspert w dziedzinie nowoczesnej sprzedaży i marketingu B2B. W Fabrity odpowiada między innymi za obszar sprzedaży do nowych klientów, rozwój oferty i R&D.

Prywatnie wielki fan piłki nożnej, DIY, narciarstwa oraz gitarzysta-amator.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W Grupie Fabrity (wcześniej K2) od 2001 roku. Karierę rozpoczynał jako account manager prowadząc współpracę z jednym z kluczowych klientów firmy.

Od roku 2010 zarządza działami finansów, administracji i relacji inwestorskich Grupy Fabrity . W tej roli odpowiada za stałą poprawę standardów jakości raportowania, kontrolingu, zarządzania ryzykiem i compliance.

Odpowiedzialny za realizację strategicznych inicjatyw, które w istotny sposób zwiększyły wartość Grupy. Projekty te związane były m.in. z:

·       pozyskaniem finansowania zewnętrznego, w tym ze
środków UE, dla projektów inwestycyjnych realizowanych przez Grupę, m.in. dla
Oktawave i PerfectBot,

·      uproszczeniem organizacji grupy, optymalizacją
struktury kapitałowej i finansowania poszczególnych spółek oraz przygotowaniem
do procesów transakcyjnych,

·        sprzedażą wybranych biznesów na rzecz
zewnętrznych podmiotów: nabycie Oktawave przez Netia i Agencji K2 i K2 Precise
przez francuski holding Altavia.

Prywatnie Artur jest miłośnikiem gór, w tym szczególnie polskich Tatr a także pasjonatem wycieczek rowerowych.

Rafał Graboś, związany z Grupą Fabrity od 2006 roku. Rozpoczął karierę od stanowiska analityka IT w projektach dla klientów z branży finansowej i farmaceutycznej, sukcesywnie obejmując role managerskie z obszaru Service Delivery, często łącząc je z funkcjami analitycznymi, począwszy od roli Project Managera, Delivery Managera, a skończywszy na stanowisku Chief Operating Officera odpowiedzialnego za współpracę i rozwój obecnych klientów Fabrity. Dodatkowo wspierał działania zespołu sprzedaży od strony koncepcyjnej i rozwiązaniowej.

Od 2020 r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Fabrity sp. z o.o. odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój biznesu u aktualnych klientów spółki, realizację planów sprzedaży i rentowności we współpracy z zespołem Delivery Managerów oraz doradztwo strategiczne w projektach dla kluczowych klientów. Dodatkowo nadzoruje procesy zawierania i negocjacji umów z kluczowymi klientami spółki.

Jest absolwentem Universität Leipzig ze stopniem doktorskim Wydziału Informatyki i Matematyki na kierunku Sztuczna Inteligencja, autorem kilku publikacji naukowych, visiting reasearcher na Université de Toulouse, byłym wykładowcą Wojskowej Akademii Technicznej.