Zarząd

Przez 8 lat był dyrektorem Segmentu Internet Agory. W tej roli odpowiadał za wyniki i rozwój biznesów internetowych grupy Agora, obejmujących: media cyfrowe, firmy rozwijające technologie reklamowe i marketingowe, serwisy ogłoszeniowe i inne. Jest współzałożycielem portalu Gazeta.pl – jednego z największych serwisów internetowych w Polsce i współtwórcą wielu innych serwisów grupy Agora – m.in. Sport.pl, Plotek.pl.

Przez 10 lat (od 2009 do 2019), jako członek zarządu oraz przewodniczący Rady Nadzorczej, wspierał rozwój Yieldbirda – jednego ze światowych liderów w obszarze optymalizacji przychodów z reklamy programatic. Był członkiem Rad Nadzorczych m.in. AMS, Goldenline i HR Link. Karierę zawodową rozpoczął w 1991 roku jako dziennikarz. Jest także (wspólnie z Robertem Rządcą) autorem podręcznika „Negocjacje”.

Paweł Wujec ukończył zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim i program MBA UW/ University of Illinois. Interesuje się sportem, przez wiele lat (wspólnie z Michałem Rutkowskim) prowadził cotygodniowy felieton o koszykówce NBA „Fruwając pod koszem” w „Gazecie Wyborczej” oraz bloga Supergigant.

W Fabrity Holding (wcześniej Grupa K2) pracuje od 2001 roku. Jako Account Director z powodzeniem prowadził obsługę kluczowego dla K2 klienta – firmy NOKIA oraz inne projekty dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Od 2010 roku pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego Grupy K2. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Z Grupą Fabrity (wcześniej Grupa K2) związany od roku 2003 roku. Od 2009 roku współtworzył i zarządzał segmentem software – obecnie spółka Fabrity, w której pełni stanowisko Prezesa Zarządu.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informatyczne. Związany z Katedrą Ekonometrii, gdzie zajmował się metodami wspomagania decyzji i sztuczną inteligencją oraz z Katedrą Informatyki Gospodarczej, gdzie pracował jako wykładowca.

Przedsiębiorca i menedżer z powołania, informatyk z zamiłowania. Pasjonat nowych technologii i ich wpływu na biznes. W świecie IT pracował w wielu rolach, począwszy od programisty, konsultanta i analityka, skończywszy na kierowniku projektu, rolach w obsłudze klienta i rozwoju biznesu. Zaangażowany merytorycznie w wiele projektów informatycznych realizowanych dla dużych polskich i międzynarodowych firm. Ekspert w dziedzinie nowoczesnej sprzedaży i marketingu B2B. W Fabrity odpowiada między innymi za obszar sprzedaży do nowych klientów, rozwój oferty i R&D.

Prywatnie wielki fan piłki nożnej, DIY, narciarstwa oraz gitarzysta-amator.