K2 media i Pracuj.pl po raz trzeci razem

Agencja K2 Media zaplanowała i kupiła media do rozpoczynającej się właśnie jesiennej kampanii telewizyjnej Pracuj.pl. Jest to trzecia odsłona formatu „Szef i reszta”, realizowana przy udziale K2 Media. Kampania potrwa do 12 listopada br.

Agencja K2 Media odpowiedzialna jest za zaplanowanie i zakup kampanii telewizyjnej, która emitowana będzie zarówno w największych ogólnopolskich stacjach, jak i mniejszych kanałach tematycznych. Najnowsza aktywacja nawiązuje do wprowadzonej jesienią zeszłego roku platformy komunikacyjnej „Sprawdź, czy nie szukasz”, w której Pracuj.pl przekonuje, że warto być z ofertami na bieżąco, nie tylko wtedy, kiedy aktywnie szuka się pracy. Kampania ma zachęcać do wygodnego poszukiwania zatrudnienia, z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Pracuj.


Pracuj.pl to należący do Grupy Pracuj, jeden z najbardziej rozpoznawalnych portali rekrutacyjnych w Polsce. Pracuj od lat wspiera firmy w prowadzeniu skutecznej rekrutacji oraz usprawnianiu komunikacji i procesów HR w firmach. Grupa Pracuj to jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej.